Mečíky ve džbánu

Autor: Vladimír Ringes
(1911 Praha - 1989 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 44 cm, výška: 62 cm, rámování: 69 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč