Motýli

Autor: Vladimír Veselý
(1931 Hradec Králové)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1969
Šířka: 49 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 55 cm

Konec dražby: 18.06.2019 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč