138. Krejčí Jiří 1899-1976
olej na plátně, Dvě postavy, sig. PD, datováno 61, rozměr celkový 33 x 53 cm, olištováno
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč