138. Nečitelná signatura
Nečitelná sign, LD, olej na plátně fix karton, Kaplička u cesty, 30x40cm, rámováno 38x48cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč