36. Tatry
Autor: Ján Mudrák
(1924 - 1970)
singováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 80 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč