195. Ovoce
Autor: Jan Blažek
(1920 Křídla - 1981 Uherské Hradiště)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 41 cm, rámování: 49 x 44 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč