Léto v horách
Autor: Jan Blažek
(1920 Křídla - 1981 Uherské Hradiště)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek. Rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1974
Šířka: 63 cm, výška: 41 cm, rámování: 63 x 84 cm
Konec dražby: 26.09.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč