139. Nemastil Zdeněk (1879-1942)
olej na kartonu, Krajina, sign PD, poškozeno, 33x49cm, rámováno 41x57cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč