139. Obrazový rám
rám zdobený řezbou
Šířka: 55 cm, výška: 83 cm, rámování: 74 x 103
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč