Zátiší s vínem

Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 64/100, na reversu razítko čfvu, volný list
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 56 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč