Lodě v přístavu
Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1969
Šířka: 66 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 81,5
Konec dražby: 25.09.2023 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč