79. Cesta
Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)
Signováno a datováno (1952) vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 15 cm, výška: 11 cm, rámování: 18 x 24 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč