200. Břízy
Autor: Jan Jílek
(1905 Batelov (Jihlava) - 1982)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 64,5 cm, výška: 75 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.01.2023 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč