63. Z Orientu

Autor: František Malý
(1900 Litomyšl - 1980 Brno)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 53 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč