85. V dešti
Autor: Adolf Lange
(1950 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 56 cm, rámování: 70 x 83 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 15.06.2021 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč