14. Nečitelná signatura
pastel na kartonu, sign. PD, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 22 cm, rámováno 28,5 x 34 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč