14. Neurčený autor

obraz olej na dřevě, biblický vyjev romantická krajina, rám, rozměr 23x18 cm, rám mírně poškozen

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč