14. Pražské zákoutí
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, papspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 34,5 x 25 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč