Pražský Hrad

signováno a datováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1999
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 12:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč