14. Randa Karel 1912-1993
olej na plátně, sign. PD, datováno 38, Květina ve Váze, pozdější rám, 58x73cm, rám 71x86cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč