140. Haushoferova škola
Haushoferova škola, ?Brechler Adalbert (Vojtěch)?, řídký olej na kartonu, Mönchsberg, nesignováno, rozměr 19,5 x 29,5 cm, rámováno 26 x 36 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč