140. Herr - Portrét dívky
Signováno vpravo dole, orámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 57 x 49 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč