140. Obrazový rám
dřevený řezbovaný rám
Šířka: 30,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 34 x 40
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč