140. Řím
Signováno vpravo dole pod paspartou tužkou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: mědirytina
Šířka: 10 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 34 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč