140. Veverka
olej na desce, Ovoce, sign PD, 38x49cm, rámováno 50x60cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč