174. Cesta do vesnice
Autor: Bernard Buffet
(1928 Paříž - 1999 Tourtour)
signováno a datováno v tisku vlevo nahoře
Technika: litografie, datace: 1961
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 52,5 x 42,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč