Lipno na podzim

Autor: Ladislav H. Struna
(1899 Praha - 1980 Praha)

na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 100 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 118

Konec dražby: 18.09.2019 19:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč