141. Dřevěná chalupa
signováno vpravo dole
Šířka: 20 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč