141. Hlavín Jindřich (1877-1958
olej na kartonu, Dům u vody, sign PD, 1924, zašpiněno, 42x53cm, rámováno 54x65cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč