141. Marie Pražáková - XL Formát
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 100 cm, rámování: 120 x 93 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.08.2021 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč