141. Snopy - ?Hořánek Jaroslav
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 62 x 75 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč