141. Stříbrná mísa na ovoce

Bombírovaná strříbrná mísa na ovoce, puncovaná starým německým puncem, přepuncováno českým puncem pro staré zboží
Materiál: Ag. 830/1000
Šířka: 24 cm, výška: 6 cm, váha: 273,63 g
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 22:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč