1276. Mostek
Autor: Alexander Liebmann
(1871 Germany - 1938 Germany)
signováno vpravo dole v tisku a tužkou, číslováno vlevo dole 49/150. zaskleno, karton zvlněný, blondel rám
Technika: litografie
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 79 x 90 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč