Pocta kubismu

Autor: Milan Čihák
(1964 Písek)

signováno a datováno vpravo dole, na reverzu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2016
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 54 cm

Konec dražby: 14.06.2021 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč