Panna Marie
Autor: František Bohumil Doubek
(1865 České Budějovice - 1952 Nový Jičín)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1884
Šířka: 30,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 66 x 51
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.03.2024 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč