142. Biedermeyerská komoda
Dýhovaná tří šuplíková biedermayrská komoda na čtyřech kónických nožkách v kombinaci s černými prvky
Šířka: 116 cm, výška: 84,5 cm, hloubka: 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč