155. Snopy
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 62 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč