Zimní motivy - 2 ks
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 60,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 54,5 x 69 cm
Konec dražby: 06.02.2024 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč