Zátiší

Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)

Signováno vpravo dole, rámováno v původním rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 111 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.04.2024 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč