142. Krajina
signováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.06.2019 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč