142. Života Josef (1894-1975)
Říčka, sign. PD, olej na kartonu, 34x44cm, rámováno 48x58cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč