184. Z Meziček
Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)
na reversu autorský štítek, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm, rámování: 70 x 60 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč