322. Kachny na rybníku
Autor: Jiří Krejčí
(1912 Enns, Rakousko - 1997)
velký formát, signováno vpravo dole, datováno 51
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 72 cm, výška: 90 cm, rámování: 109 x 90 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč