20. Předjaří

Autor: Karel Jan Sigmund
(1897 Mělník nad Labem - 1959 Heřmanův Městec)

signováno vpravo dole slabě, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 60 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:19 SELČ

Zbývá: 3d 21h 41m 11s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč