Předjaří

Autor: Karel Jan Sigmund
(1897 Mělník nad Labem - 1959 Heřmanův Městec)

signováno vpravo dole slabě, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 60 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč