143. Dívčí akt
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 12/15 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1992
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 57 x 42,5 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč