143. Kirnig Alois 1840-1908
olej na kartonu, Jezerce v Korutanech, sig.VD, rozměr 17 x 24 cm, rámováno 26,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 900 Kč