143. Nemastil Zdeněk (1879-1942)
olej na kartonu, Řeka, sign. PD, 49x34cm, rámováno 57x42cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč