Pole na Povelu

Autor: Otakar Hudeček
(1924 Olomouc - 2007)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 39 x 50 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč