27. Pole na Povelu
Autor: Otakar Hudeček
(1924 Olomouc - 2007)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 39 x 50 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč