136. První jarní den
Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)
Signováno vlevo dole, rámováno, oboustranná malba, na reversu signováno a datováno, autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 69 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 65 x 83 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč