Cesta u vody
Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 62,5 x 82 cm
Konec dražby: 13.07.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč